Sledování MS v hokeji 2015 na Staroměstském náměstí | Foto: Dominik Bakeš, CNC / Profimedia
Mistrovství světa v hokeji se naposledy na české půdě hrálo v roce 2015. A bylo velkolepé, padl tehdy i celkový historický rekord v návštěvnosti. Cestu na zápasy v Praze a Ostravě si našlo 741 690 diváků. „Medaile by byla výborná, ale i hrát o medaili v té atmosféře bylo super. Bohužel se to nepovedlo,“ říkal po porážce 0:3 od Spojených států brankář Ondřej Pavelec. Češi skončili čtvrtí. Jaromír Jágr poté oznámil konec své reprezentační kariéry. Poslechněte si díl seriálu.
Adam Kodet
Všechny epizody
Seriál Radiožurnálu
Více z pořadu
Nejposlouchanější
-
Bít se kladivem, brát hormony. Looksmaxxing může být brána do manosféry, varuje psycholožka
Vinohradská 12
-
Šéfoval narkostátu, mučil lidi a pařil hry. Pak Asadova Sýrie zkolabovala a kat pláchl do Moskvy
Vinohradská 12
-
Plameňáci, revolta a kokainová stopa. Trumpův zeť může v Albánii narazit, kvůli prokuratuře i EU
Vinohradská 12
-
Policejní hříšníci? Megakauza Očistec ukázala na výrobu spisů, úplatky a sledovací komanda
Vinohradská 12
-
Dobývat se do Ankary? Bylo by to pod prezidentovu důstojnost. Babiše ale chápu, říká analytik
Vinohradská 12