František Komňacký a Pavel Vrba | Foto: Ondřej Pýcha, FC Baník Ostrava
Jarek Nohavica nazpíval pro fotbalový Baník Ostrava hymnu s názvem „Baníčku, my jsme s tebou“, a i to fotbalovému klubu pomohlo k titulu v roce 2004. Ještě důležitějším článkem mistrovského celku byl příchod Marka Heinze, který přispěl k triumfu jako nejlepší střelec soutěže s devatenácti góly. Už po podzimní části sezony 2003/2004 vedl ostravský Baník se sedmibodovým náskokem na pražskou Spartu, a v jarní části si pod vedením trenéra Františka Komňackého dokráčel pro titul.
David Procházka
Všechny epizody
Seriál Radiožurnálu Sport
Více z pořadu
Nejposlouchanější
-
Konec trenéra Kováče v Liberci je nefér. Nechápu, že po plácání po zádech přišel šok, říká Horváth
Desítka Pavla Horvátha
-
Jirkal: Hlavní bolest vidím v přechodové fázi do útoku. V ofenzivě je to tak trochu chaos
Desítka Pavla Horvátha
-
Sergio Ramos mi zlomil nos a Mané si ze mě udělal trhací kalendář, vzpomíná na Ligu mistrů Havel
Desítka Pavla Horvátha
-
Horváth: Japonští fanoušci převálcovali Nizozemce a měli velký podíl na tom, že jejich tým urval bod
Desítka Pavla Horvátha
-
Vejvoda: Byli jsme pořád v zápřahu a museli zapojovat mysl při aktivitách i mimo led. To nás hnalo
Čistá hra Martina Procházky