Smutní brazilští fanoušci po porážce ve čtvrtfinále | Foto: Hannah McKay, Reuters

„Byli jsme tak natěšení. Odlétali jsme sem s obrovskou nadějí, že to konečně vyjde. Nevím, asi nám to prostě není souzené. Jsme velmi hrdý národ a tohle je pro nás obrovská bolest, ale jsem pyšná na naše hráče a na to, že jsem Brazilka,“ říkala reportérovi Radiožurnálu Sport po zápase ještě se slzami v očích fanynka Felicita. Brazílie si dělala zálusk na titul, ale na šampionátu v Kataru končí už po čtvrtfinále, ve kterém nezvládla penaltový rozstřel proti Chorvatsku.
Vojtěch Šilhan

Všechny epizody

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu