Fanoušci Anglie ve fanzóně v Kataru | Foto: Vojtěch Šilhan, Český rozhlas

Jak to vypadalo před fanzónou těsně před jejím otevřením? Katarských fanoušků před zahajovacím zápasem šampionátu reportér Vojtěch Šilhan zahlédl minimum, naopak příznivců ostatních výběrů podstatně více. „Je mi líto, že je tady málo lidí, ale já to čekal. Více mě mrzí, že si v tom horku nemůžu dát pivo. Jinak je to tu krásné,“ povídal fanoušek Argentiny Sergio. Mezi fanoušky se sešli i dva fanoušci Nizozemska, kteří jezdí za svými miláčky po celém světě už přes dvacet let.
Vojtěch Šilhan

Všechny epizody

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu