Osobnost Plus | Foto: Eliška Fenclová, Český rozhlas

Osobnost Plus | Foto: Eliška Fenclová, Český rozhlas
Írán a Spojené státy sice minulý týden podepsaly memorandum o porozumění, ke skutečnému vzájemnému porozumění ale mají zatím daleko. Washington mluví o návratu jaderných inspektorů a prvním krocích k uvolnění sancí, Teherán naopak tvrdí, že Spojené státy ustoupily pod tlakem a některé závazky odmítá. Jakou hodnotu má dohoda, kterou si každá strana vykládá jinak? Moderuje Světlana Witowská.

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu