Václav Klaus | Foto: Kateřina Cibulka, Český rozhlas Plus

Vláda Andreje Babiše (ANO) je určitě lepší než předchozí, mýlí se ale v rozpočtové politice, myslí si bývalý prezident a expremiér Václav Klaus. Vládní představitelé podle něj zbytečně vytváří stále větší deficit veřejných financí. V Osobnosti Plus se Klaus vyjadřuje k možnému zrušení poplatků za veřejnoprávní média. Zdůrazňuje, že koncesionářské poplatky nejsou v Evropě příliš rozšířené. Rozhlas i televize podle něj musí dýchat s ekonomikou a se společností.
Barbora Tachecí

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu