Sabina Keprdová, ředitelka ostravské potravinové banky | Foto: František Tichý, Český rozhlas

Sabina Keprdová, ředitelka ostravské potravinové banky | Foto: František Tichý, Český rozhlas

V sobotu 11. listopadu se uskuteční celonárodní potravinová sbírka. Jak konkrétně bude vypadat v Moravskoslezském kraji, které zboží je zde nejpotřebnější, komu je sbírka určena a jak je možné se do ní zapojit? O tom hovoří ředitelka ostravské potravinové banky Sabina Keprdová.
Vladimír Šmehlík

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Ostatní také poslouchají

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu