smrt - samota - úzkost - beznaděj | Pexels
Pandemie dopadla na různé oblasti našich životů. Jednou z nich je duševní zdraví, podle sociologů se až trojnásobně zvýšil počet lidí, kteří pociťují úzkosti nebo středně těžké deprese. Krize se podepsala hlavně na psychice mladých dopělých, žen s malými dětmi a těch, kteří přišli o příjem. Právě o nich bude první díl dokumentární série Život během pandemie, který připravili Apolena Rychlíková a Ivan Studený.
Apolena Rychlíková, Ivan Studený
Všechny epizody
Dokument Plus
Více z pořadu
Nejposlouchanější
-
Dobývat se do Ankary? Bylo by to pod prezidentovu důstojnost. Babiše ale chápu, říká analytik
Vinohradská 12
-
Prokop primátorem? Je směšný, ale Babiš nikoho jiného nemá. Nacher to dělat nechce, říká komentátor
Vinohradská 12
-
Macinka je nejšikovnější ministr zahraničí a prezidentova žaloba je fatální chyba, říká Václav Klaus
Osobnost Plus
-
Čtyřicítky nejsou normální. Ulice zchladí stromy, jeden může stát i milion, popisuje expertka
Vinohradská 12
-
Romancov: Vítězem teď nejsou Spojené státy. Otázkou je, jestli je to Írán, jehož režim se omladil
Osobnost Plus