Domácí online výuka | Fotobanka Profimedia
„Kdybych mohl normálně chodit do školy, tak určitě nepropadnu,“ říká dospívající Jáchym z Broumova. Studoval na místním gymnáziu, ale jakmile přešly školy do distančního režimu, jeho vůle studovat povolila: občas nějakou hodinu vynechal, k jeho překvapení dostal z jednoho předmětu hodnocení „nekvalifikováno“ a po sérii komplikací nakonec skončil na jiné škole. Tam se – distanční výuce navzdory – cítí mnohem spokojenější, přesto si ale přeje, aby se do školy mohl brzo vrátit.
Apolena Rychlíková, Ivan Studený
Všechny epizody
Dokument Plus
Více z pořadu
Nejposlouchanější
-
Dobývat se do Ankary? Bylo by to pod prezidentovu důstojnost. Babiše ale chápu, říká analytik
Vinohradská 12
-
Prokop primátorem? Je směšný, ale Babiš nikoho jiného nemá. Nacher to dělat nechce, říká komentátor
Vinohradská 12
-
Macinka je nejšikovnější ministr zahraničí a prezidentova žaloba je fatální chyba, říká Václav Klaus
Osobnost Plus
-
Čtyřicítky nejsou normální. Ulice zchladí stromy, jeden může stát i milion, popisuje expertka
Vinohradská 12
-
Romancov: Vítězem teď nejsou Spojené státy. Otázkou je, jestli je to Írán, jehož režim se omladil
Osobnost Plus