Boris Šťastný, lékař, bývalý poslanec (Motoristé sobě), Vlastimil Válek, ministr zdravotnictví (TOP 09, Spolu) a Adam Vojtěch, právník, bývalý ministr zdravotnictví (ANO) | Foto: Jiří Šeda
Zdravotní výdaje českých domácností se zvyšují. Lidé hradí některé léky, platí za nehrazené zákroky nebo třeba za psychoterapii. „České zdravotnictví vnímám jako velmi dobré z hlediska kvality péče a dostupnosti bez nějakých výraznějších překážek, ale z hlediska systémového nesporně existuje prostor pro výrazné zlepšení,“ říká bývalý ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (ANO).
Tomáš Pancíř
Všechny epizody
Česko 2025
Více z pořadu
Nejposlouchanější
-
Bít se kladivem, brát hormony. Looksmaxxing může být brána do manosféry, varuje psycholožka
Vinohradská 12
-
Šéfoval narkostátu, mučil lidi a pařil hry. Pak Asadova Sýrie zkolabovala a kat pláchl do Moskvy
Vinohradská 12
-
Plameňáci, revolta a kokainová stopa. Trumpův zeť může v Albánii narazit, kvůli prokuratuře i EU
Vinohradská 12
-
Policejní hříšníci? Megakauza Očistec ukázala na výrobu spisů, úplatky a sledovací komanda
Vinohradská 12
-
Pod deset kilometrů neběhám, to mi přijde škoda špinit věci, usmívá se ultramaratonec Brunner
Host Radiožurnálu