Fanoušci na Staroměstském náměstí v Praze fandili hokejistům v souboji o zlato | Foto: René Volfík, iROZHLAS.cz

Fanoušci na Staroměstském náměstí v Praze fandili hokejistům v souboji o zlato | Foto: René Volfík, iROZHLAS.cz

Čeští hokejisté vybojovali po čtrnácti letech zlato na mistrovství světa! V nedělním finále v Praze porazili Švýcarsko 2:0. Fandilo se nejen přímo v pražské aréně, ale i na náměstích měst, v kinech nebo i kempech. Skvělá atmosféra plná emocí ovládla historické centrum Tábora.
Jan Kopřiva

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Ostatní také poslouchají

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu