Mladý českobudějovický hokejista Michal Hruška získal ocenění za fair-play na olympiádě dětí a mládeže | Foto: Eliška Pěnkavová, Český rozhlas

Mladý českobudějovický hokejista Michal Hruška získal ocenění za fair-play na olympiádě dětí a mládeže | Foto: Eliška Pěnkavová, Český rozhlas

Mladý hokejista Michal Hruška z týmu Motor České Budějovice prokázal na olympiádě dětí a mládeže smysl pro fair play. I když jeho tým zrovna prohrával 2:0, zachoval se čestně. Místo, aby nechal odpískaný faul, a získal tím pro svůj tým potřebný nájezd, ozval se. Odměna za tento čin nakonec přišla ještě během utkání.
Eliška Pěnkavová

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu