Markéta Vondroušová ve svém domovském klubu 1. ČLTK Praha s wimbledonskou trofejí | Foto: Iva Roháčková
Hodně rušný půlrok má za sebou Markéta Vondroušová, a je dost možné, že podobné to bude i ve zbylých měsících do olympijských her v Paříži. Wimbledonský titul přinesl české tenistce nové životní i sportovní zkušenosti. I díky svým blízkým a lidem z týmu se dokázala s tlakem vypořádat. „Už mám v zádech ten zisk grandslamu, takže už není takový stres se pořád za tím honit. Už jsem si na ten tlak ale zvykla.“ A jak se těší na přelom července a srpna do Paříže? Olympijský rok ví.
Jaroslav Plašil
Všechny epizody
Seriál Radiožurnálu
Více z pořadu
Nejposlouchanější
-
Dobývat se do Ankary? Bylo by to pod prezidentovu důstojnost. Babiše ale chápu, říká analytik
Vinohradská 12
-
Plameňáci, revolta a kokainová stopa. Trumpův zeť může v Albánii narazit, kvůli prokuratuře i EU
Vinohradská 12
-
Bít se kladivem, brát hormony. Looksmaxxing může být brána do manosféry, varuje psycholožka
Vinohradská 12
-
Prokop primátorem? Je směšný, ale Babiš nikoho jiného nemá. Nacher to dělat nechce, říká komentátor
Vinohradská 12
-
Šéfoval narkostátu, mučil lidi a pařil hry. Pak Asadova Sýrie zkolabovala a kat pláchl do Moskvy
Vinohradská 12