Po setmění se vyplatí radši nevycházet | Foto: Jan Kaliba, Český rozhlas
Města na mexické straně hranice se Spojenými státy patří k těm nejnebezpečnějším v této zemi, kde je násilí velký problém a obyvatele běžně terorizuje mafie. Právě u hranice se všechny problémy Latinské Ameriky koncentrují – operují tam pašeráci, počet vražd je tam vysoký, město řídí mafie a vybírá výpalné, k tomu tam živoří tisíce zoufalých lidí na útěku. Přesto by řada tamních obyvatel za život na americké straně neměnila.
Jan Kaliba
Všechny epizody
Seriál Radiožurnálu
Více z pořadu
Nejposlouchanější
-
Dobývat se do Ankary? Bylo by to pod prezidentovu důstojnost. Babiše ale chápu, říká analytik
Vinohradská 12
-
Plameňáci, revolta a kokainová stopa. Trumpův zeť může v Albánii narazit, kvůli prokuratuře i EU
Vinohradská 12
-
Bít se kladivem, brát hormony. Looksmaxxing může být brána do manosféry, varuje psycholožka
Vinohradská 12
-
Prokop primátorem? Je směšný, ale Babiš nikoho jiného nemá. Nacher to dělat nechce, říká komentátor
Vinohradská 12
-
Šéfoval narkostátu, mučil lidi a pařil hry. Pak Asadova Sýrie zkolabovala a kat pláchl do Moskvy
Vinohradská 12