Po setmění se vyplatí radši nevycházet | Foto: Jan Kaliba, Český rozhlas

Města na mexické straně hranice se Spojenými státy patří k těm nejnebezpečnějším v této zemi, kde je násilí velký problém a obyvatele běžně terorizuje mafie. Právě u hranice se všechny problémy Latinské Ameriky koncentrují – operují tam pašeráci, počet vražd je tam vysoký, město řídí mafie a vybírá výpalné, k tomu tam živoří tisíce zoufalých lidí na útěku. Přesto by řada tamních obyvatel za život na americké straně neměnila.
Jan Kaliba

Všechny epizody

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu