Z chaty dům a pár minut za Prahou, začátky ale nebyly snadné. | Foto: Ľubomír Smatana, Český rozhlas

Sami si vyrábějí elektřinu, teplo a vodu mají ze studny. Letošní zimu spotřebovali kvůli nedostatku slunečního záření pouhých 30 litrů benzínu. A to všechno v domě za jeden a půl milionu korun, který stojí v lese půl hodiny jízdy autem z centra Prahy. „Hledal jsem bydlení, abych se nezadlužil do konce života,“ popisuje Radek Bouša.
Ľubomír Smatana

Všechny epizody

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu