I na fotbalovém stadionu v Ústí nad Labem se jeden rok hrála nejvyšší domácí fotbalová soutěž | Foto: Ondřej Bičiště / MAFRA / Profimedia
Ústí nad Labem postoupilo v roce 2010 po 50 letech mezi elitu. Do ligové sezony vstoupilo s kuráží a po sedmi kolech bylo jedenácté. Pak ale přišel pokles i kvůli tomu, že muselo hrát domácí zápasy v Teplicích. Návštěvy fanoušků v teplickém azylu slábly, v závěru sezony přišlo na duel s Příbramí jen 458 diváků. Ústí nakonec skončilo poslední, když v sezoně vyhrálo jen čtyřikrát. „Byl to jeden z nejkrásnějších roků funkcionářské kariéry,“ vzpomínal manažer Stanislav Pelc.
David Kalvas
Všechny epizody
Seriál Radiožurnálu Sport
Více z pořadu
Nejposlouchanější
-
Konec trenéra Kováče v Liberci je nefér. Nechápu, že po plácání po zádech přišel šok, říká Horváth
Desítka Pavla Horvátha
-
Jirkal: Hlavní bolest vidím v přechodové fázi do útoku. V ofenzivě je to tak trochu chaos
Desítka Pavla Horvátha
-
Sergio Ramos mi zlomil nos a Mané si ze mě udělal trhací kalendář, vzpomíná na Ligu mistrů Havel
Desítka Pavla Horvátha
-
Horváth: Japonští fanoušci převálcovali Nizozemce a měli velký podíl na tom, že jejich tým urval bod
Desítka Pavla Horvátha
-
Vejvoda: Byli jsme pořád v zápřahu a museli zapojovat mysl při aktivitách i mimo led. To nás hnalo
Čistá hra Martina Procházky
Ostatní také poslouchají
-
Skvělá výchova mládeže a jedna extraligová sezona. Kdy kraloval hokejový Vajgar Jindřichův Hradec?
Seriál Radiožurnálu Sport
-
Pokora, dřina a motivace. Bez toho se v krasobruslení neobejdete
Radioporadna
-
Zrušené tréninky, teplo, vítr a déšť. Jak rolbaři ve Vysočina Aréně bojují s nástrahami počasí?
Seriál Radiožurnálu