Vladimír Martinec | Foto: Jan Ptáček
Dvě stříbra a jedno zlato z velkých turnajů. To je vizitka československých hokejistů, na které po padesáti letech v našem seriálu vzpomínáme. Rok 1976 byl veleúspěšný. Stříbra z olympijských her v Innsbrucku a Kanadského poháru doplnilo zlato z mistrovství světa v polských Katovicích. V seriálu Radiožurnálu Sport si připomeneme hlavně to, jak řádila formace z Pardubic ve složení Martinec-Novák-Šťastný.
Lukáš Kaleta
Všechny epizody
Seriál Radiožurnálu Sport
Více z pořadu
Nejposlouchanější
-
Konec trenéra Kováče v Liberci je nefér. Nechápu, že po plácání po zádech přišel šok, říká Horváth
Desítka Pavla Horvátha
-
Jirkal: Hlavní bolest vidím v přechodové fázi do útoku. V ofenzivě je to tak trochu chaos
Desítka Pavla Horvátha
-
Sergio Ramos mi zlomil nos a Mané si ze mě udělal trhací kalendář, vzpomíná na Ligu mistrů Havel
Desítka Pavla Horvátha
-
Horváth: Japonští fanoušci převálcovali Nizozemce a měli velký podíl na tom, že jejich tým urval bod
Desítka Pavla Horvátha
-
Vejvoda: Byli jsme pořád v zápřahu a museli zapojovat mysl při aktivitách i mimo led. To nás hnalo
Čistá hra Martina Procházky