Petra Kvitová se na Wimbledonu | Profimedia

České tenistce, Petře Kvitové, která se v úterý 1. července rozloučila s Wimbledonem, věnujeme další díl o úspěchu českých tenistů a tenistek na prestižním grandslamu. Poslechněte si, jak to vypadalo, když Kvitová v Londýně vyhrála v roce 2011 a 2014. A jak její triumfy vnímaly tenisové osobnosti? Vše uslyšíte v příspěvku Jaroslava Plašila.
Jaroslav Plašil

Všechny epizody

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu