Bývalý trenér a fotbalista Václav Ježek | Profimedia

V sezoně 1965/66 byla pražská Sparta v Poháru mistrů evropských zemí velmi blízko postupu do semifinále. Vždyť úvodní čtvrtfinálový zápas s Partizanem Bělehrad Letenští vyhráli 4:1. Jenže v odvetě Sparta prohrála nečekaně jasně - 0:5. A nejeden fanoušek a funkcionář řešil, co stálo za takovým kolapsem českého celku. Hodil někdo něco fotbalistům do pití, kávy nebo se spletl sparťanský doktor? Poslechněte si v seriálu Radiožurnálu Sport.
Petr Tomášek

Všechny epizody

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Ostatní také poslouchají

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu