Prezident Petr Pavel | Foto: David Taneček, ČTK

V Praze se ve čtvrtek schází zástupci víc než stovky evropských médií. Český rozhlas a Česká televize po 11 letech hostí Valné shromáždění Evropské vysílací unie (EBU). Jednání se zúčastní i prezident Petr Pavel. „Bude mít krátký projev. Podle mých informací to bude o důležitosti svobodných médií. Ve středu spoustu informací k tomuto tématu nasbíral, setkal se právě se zástupci EBU a se zástupci televize a rozhlasu. Prý to byla velmi plodná debata,“ říká reportér Jakub Lucký.
Jakub Lucký, Petr Král

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Ostatní také poslouchají

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu