Kateřina Bečková | Foto: Jana Přinosilová
Andrej Babiš chce zbudovat vládní čtvrť, kam by se sestěhovala některá ministerstva. Tento sen zabudoval i do vládního prohlášení své jednobarevné vlády. Mají se rezorty přestěhovat do jednoho administrativního komplexu? Jde o logický krok, který ušetří náklady na provoz státní správy, nebo je to výraz ztráty soudnosti, gigantománie a velikášství, jak tvrdí pražský zastupitel Václav Novotný z TOP 09?

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu