Handicapovaný cyklista Ivo Koblasa | Foto: Petra Komárková, Profimedia
Ivo Koblasa se v roce 2012 nominoval na olympijské hry do Londýna, kde obsadil 7. místo v silniční časovce a 4. místo v týmovém sprintu. Londýn pro něj byl generálkou, která mu měla ukázat cestu do dalších závodních bojů. V roce 2014 se na Mistrovství světa v americkém Greenville stal vicemistrem světa. Poslechněte si, jak Koblasa získával jeden úspěch za druhým. To nabízí pátý díl aktuální podcastové série.
Radiožurnál Sport
Čte: Ladislav Hampl
Připravila: Helena Herbrychová
Napsal: Jan Rupp (Ivo Koblasa - Nikdy to nevzdávám)
Dramaturgie: Helena Herbrychová
Zvukový mistr: Tomáš Gsöllhofer
Režie: Josef Kačmarčík
Podcast vznikl ve spolupráci s Janem Ruppem a nakladatelstvím Albatros.
Všechny epizody
Příběhy sportovců
Více z pořadu
Nejposlouchanější
-
Konec trenéra Kováče v Liberci je nefér. Nechápu, že po plácání po zádech přišel šok, říká Horváth
Desítka Pavla Horvátha
-
Jirkal: Hlavní bolest vidím v přechodové fázi do útoku. V ofenzivě je to tak trochu chaos
Desítka Pavla Horvátha
-
Sergio Ramos mi zlomil nos a Mané si ze mě udělal trhací kalendář, vzpomíná na Ligu mistrů Havel
Desítka Pavla Horvátha
-
Horváth: Japonští fanoušci převálcovali Nizozemce a měli velký podíl na tom, že jejich tým urval bod
Desítka Pavla Horvátha
-
Vejvoda: Byli jsme pořád v zápřahu a museli zapojovat mysl při aktivitách i mimo led. To nás hnalo
Čistá hra Martina Procházky