Nemocnice | Fotobanka Profimedia

Ústecký kraj se potýká s vážným nedostatkem lékařů. Podle nejnovější analýzy Českého statistického úřadu připadá v regionu na jednoho lékaře 268 obyvatel – to je druhý nejvyšší počet v republice. A lepší to zřejmě nebude. Lékaři stárnou, odcházejí do důchodu a mladí nepřicházejí. Kraj to ale chce změnit. O tom si povídáme s hejtmanem Ústeckého kraje Richardem Brabcem z hnutí ANO.
Lenka Šobová

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu