Leonardo Plus | Český rozhlas

Ve středu se na oběžnou dráhu kolem Země vydala už v pořadí jedenáctá česká družice Planetum 1. Stojí za ní sdružení pražských hvězdáren a planetária, a její účel bude čistě popularizační a naučný. Na palubě nese například kameru na snímání zemského povrchu nebo figurku Hurvínka. Vedoucího projektu Planetum-1 Jana Spratka vyzpovídá Ondřej Novák.
Ondřej Novák

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu