Jakub Rozehnal, ředitel organizace Planetum | Foto: Klára Škodová, Český rozhlas

V červnu by se měla do kosmu dostat česká družice, která poslouží výuce a popularizaci vědy. Vyšle ji organizace Planetum sdružující pražské hvězdárny a planetárium. O podrobnostech tohoto projektu mluvil se Štěpánkou Duchkovou ředitel organizace Jakub Rozehnal.

 

 
Štěpánka Duchková

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu