Matúš Vallo | Foto: Kateřina Cibulka, Český rozhlas Plus

Jak se lidé ve městě cítí, tak se k sobě chovají, říká primátor Bratislavy Matúš Vallo. V čele slovenské metropole stojí od roku 2018 a jedním z jeho témat je doprava ve městě. „Ulice není možné nafouknout. Jsou stejně velké jako před dvaceti třiceti lety. Ale počet aut v Bratislavě se od roku 2000 zdvojnásobil,“ upozorňuje v Interview Plus primátor, který se zasazuje o to, aby bylo město příjemné i pro pěší a cyklisty. 
Petr Vizina

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Ostatní také poslouchají

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu