V lesích se znovu šíří kůrovec | Foto: Věra Hájková, Český rozhlas

Obyvatelé pelhřimovské místní části Skrýšov zůstali po nedělních vydatných deštích bez pitné vody. Vodárny musely zásobování obnovit pomocí cisteren. Podle odborníků se na problému podepsala i kůrovcová kalamita.
Milan Soldán

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu