Skleníky rajčatové farmy v Kožichovicích u Třebíče se kvůli drahým energiím nevyplatí vytápět | Foto: Milan Soldán, Český rozhlas

Skleníky rajčatové farmy v Kožichovicích u Třebíče se kvůli drahým energiím nevyplatí vytápět | Foto: Milan Soldán, Český rozhlas

Na rajčatové farmě v Kožichovicích u Třebíče byla loni touto dobou v plném proudu zimní sklizeň. Teď byste ve sklenících nenašli ani jednu rostlinu. Kvůli drahým energiím se pěstírny nevyplatí vytápět. Přesto by se to ve skleníku mělo už během pár dní zase zazelenat.

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu