Otevření nového odběrového centra pro dárce krve v Táboře | Jihočeský kraj

Otevření nového odběrového centra pro dárce krve v Táboře | Jihočeský kraj

První dobrovolné dárce krve začalo přijímat nové odběrové centrum v přízemí polikliniky na Sídlišti nad Lužnicí v Táboře. Otevřela ho tam místní nemocnice, která za rekonstrukci a vybavení zdravotnického zařízení zaplatila přes devět milionů korun.
Jan Kopřiva

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu