mráz, ilustrační foto | Foto: René Volfík, iROZHLAS.cz

Až k minus 26 stupňům Celsia klesly teploty v noci z pondělí na úterý. Byla to tak zatím nejchladnější noc od začátku zimy. Mrazivo bylo i ve Strakonicích. Když se tam v úterý dopoledne vypravila naše reportérka, ukazoval teploměr kolem minus devíti stupňů.
Kristýna Barchini

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu