Nemocnice Tábor | Foto: Slavomír Kubeš / MAFRA / Profimedia, Profimedia

Počty nakažených koronavirem za poslední dva týdny klesají a je také méně hospitalizovaných. V jižních Čechách bylo v závěru minulého týdne aktuálně nejvíc pacientů v táborské nemocnici.
Jan Kopřiva

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu