Dětská skupina | Shutterstock

Při nemocnicích by mohlo vzniknout více školek a dětských skupin. Pomohlo by to lékařkám s malými dětmi vrátit se do práce. Peníze na to jsou. Podle ministerstva zdravotnictví je v Národním plánu obnovy nevyužitých osm miliard korun, ze kterých můžou nemocnice na vybudování školek čerpat. Nová dětská skupina se teď otevřela v nemocnici v Táboře.
Jan Kopřiva

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Ostatní také poslouchají

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu