Věřící mají večer zapálit v oknech svíčky | Pixabay

Věřící mají večer zapálit v oknech svíčky | Pixabay

Pondělí 22. března je pro Českou republiku smutné datum. Uplyne totiž rok, kdy u nás zemřel první pacient s nemocí covid-19. Občanská iniciativa Minuta ticha chce v tento den připomenout i další tisíce obětí. Více už redaktorka Bára Kvapilová v příspěvku, který si přehrajte online.
Barbora Kvapilová

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu