Sestřička interny Vladimíra Palgutová dostala od kolegyně do ruky kelímek s teplou kávou | Foto: Kristýna Barchini

Sestřička interny Vladimíra Palgutová dostala od kolegyně do ruky kelímek s teplou kávou | Foto: Kristýna Barchini

Prachatická nemocnice byla ještě před měsícem jednou z nejpostiženějších v České republice. Malá okresní nemocnice byla kvůli vysokému počtu pacientů i zaměstnanců s koronavirem nucena uzavřít několik oddělení. Teď už se situace zlepšuje, dárci ale na oběť zdravotníků nezapomínají.

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu