Demolice nádraží v Brně-Králově Poli | Foto: Ludmila Opltová, Český rozhlas

Demolice nádraží v Brně-Králově Poli | Foto: Ludmila Opltová, Český rozhlas

Nádražní budova v Brně-Králově Poli mizí před očima. Dělníci začali tento týden s demolicí víc než 70 let staré haly. Původní betonový dům nahradí moderní a prosklený. Hotový má být v listopadu 2025. Stavbaři zrekonstruují i část kolejí a postaví taky bezbariérová nástupiště a rozšířený podchod.
Anežka Hlávková

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu