Oslava osvobození Manětína od nacistů, uprostřed stoletá pamětnice Olga Čiperová | Foto: Martina Klímová, Český rozhlas

Oslava osvobození Manětína od nacistů, uprostřed stoletá pamětnice Olga Čiperová | Foto: Martina Klímová, Český rozhlas
„Bylo tady hodně vojáků a zůstalo tady potom mnoho černoušků a malých dětí,“ vzpomíná stoletá Olga Čiperová na příjezd amerických jednotek do Manětína.

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu