Dělníci začali bourat budovu bývalého Výzkumného ústavu pro chov prasat v areálu Nového zámku v Kostelci nad Orlicí | Foto: Natálie Poláková, Český rozhlas

Dělníci začali bourat budovu bývalého Výzkumného ústavu pro chov prasat v areálu Nového zámku v Kostelci nad Orlicí | Foto: Natálie Poláková, Český rozhlas

Dělníci začali bourat budovu bývalého Výzkumného ústavu pro chov prasat v areálu Nového zámku v Kostelci nad Orlicí. Budova postavená na začátku 70. let minulého století byla v posledních 30 letech zcela nevyužitá. Demolice má být hotová v březnu a na vzniklé ploše by mělo vzniknout parkoviště. 
Natálie Poláková

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Ostatní také poslouchají

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu