Majitelé vrací zámku v Rokytnici v Orlických horách podobu z konce 19. století | Foto: Jana Házová, Český rozhlas

Majitelé vrací zámku v Rokytnici v Orlických horách podobu z konce 19. století | Foto: Jana Házová, Český rozhlas

Začala návštěvnická sezóna na zámku v Rokytnici v Orlických horách na Rychnovsku, který byl po 300 let sídlem rodu Nostitzů. Pro veřejnost byl zpřístupněn před deseti lety. Letos bude zámek otevřený o sobotách, v ostatních dnech v týdnu jen po domluvě. 
Jana Házová

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu