Školák s mobilním telefonem | Fotobanka Profimedia

Zákaz používání mobilních telefonů v Základní škole Školní ve Vrchlabí na Trutnovsku se osvědčil. Novinka platí od září a zatím ji porušilo jen několik žáků. Děti musí nechávat mobily po příchodu do školy ve svých skříňkách, berou si je opět při odchodu.
Kateřina Kohoutová

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu