auta, srážka, nehoda | Shutterstock

Sedíte v autě a pospícháte do práce? Tak dávejte pozor a ideálně i zpomalte. Kvůli rychlosti se totiž podle policejních dat bourá nejčastěji ráno. Připomíná to i dnešní Národní den beze spěchu - cílem je lidi upozornit na to, že díky rychlé jízdě cestou ušetří jen několik minut. Podrobnosti má redaktorka Natálie Poláková.
Natálie Poláková

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu