Třinečtí hokejisté vykročili v úvodním čtvrtfinále za obhajobou titulu výhrou 2:0 nad Českými Budějovicemi | Foto: Vladimír Pryček, ČTK

Třinečtí hokejisté vykročili v úvodním čtvrtfinále za obhajobou titulu výhrou 2:0 nad Českými Budějovicemi | Foto: Vladimír Pryček, ČTK

Hokejisté Třince vstoupili vítězně do čtvrtfinále play off extraligy. Oceláři doma porazili České Budějovice 2:0. Série hraná na čtyři výhry pokračuje v pondělí od 17:00 v Třinci.
David Procházka

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu