auto, sníh, zima, mráz | Foto: Filip Jandourek

Pokuta až 2000 korun na místě hrozí řidičům, kteří vyjedou na sníh na letních pneumatikách. Jak jsou řidiči v Moravskoslezském kraji připraveni na zimu? Nezaskočilo je počasí podobně, jak to někdy vyčítají silničářům? Na to se zaměřili policisté společně s preventisty z BESIPu u Rožnova pod Radhoštěm.
František Kuča

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu