Bunkr v Hlučíně-Darkovičkách se v plné síle představí po rekonstrukci 24. září | Foto: Martin Knitl, Český rozhlas

Bunkr v Hlučíně-Darkovičkách se v plné síle představí po rekonstrukci 24. září | Foto: Martin Knitl, Český rozhlas

V areálu betonových válečných pevností v Darkovičkách na Opavsku dnes začíná nová návštěvnická sezóna. Slezské zemské muzeum nabízí unikátní možnost prohlédnout si zblízka, jak bunkry v pohraničí vypadaly. A jaké měly vybavení.
Martin Knitl

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu