Nově otevřená budova G v areálu FNOL | Foto: Barbora Weinekötter, Český rozhlas

Nově otevřená budova G v areálu FNOL | Foto: Barbora Weinekötter, Český rozhlas

Ve Fakultní nemocnici Olomouc funguje nový pavilon G za více než 180 milionů korun. Vedení zdravotnického zařízení ho slavnostně otevřelo ve středu dopoledne. V budově funguje alergologie a onkologická a infekční ambulance. Součástí pavilonu jsou taky výukové místnosti pro studenty medicíny.
Barbora Weinekötter

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu