V podkroví šumperské městské knihovny vzniká digitalizační a edukační centrum | Foto: Radka Těšíková, Český rozhlas

V podkroví šumperské městské knihovny vzniká digitalizační a edukační centrum | Foto: Radka Těšíková, Český rozhlas

Pracovníci Městské knihovny Tomáše Garrigua Masaryka v Šumperku by měli od příštího roku začít digitalizovat regionální literaturu. Dělníci v té souvislosti staví digitalizační a edukační centrum v podkroví knihovny. V budoucnu se díky tomu k archivním materiálům dostanou čtenáři z knihovního počítače.
Radka Těšíková

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Ostatní také poslouchají

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu