Radar ve Chválkovicích, místní části Olomouce | Foto: Blanka Mazalová, Český rozhlas

Radar ve Chválkovicích, místní části Olomouce | Foto: Blanka Mazalová, Český rozhlas

V Olomouci začaly ve středu fungovat první represivní radary, které měří rychlost aut. Umístěny jsou u frekventovaných silnic v Dalimilově ulici v Chomoutově a ve Chválkovicích u domova seniorů. Při překročení limitu řidičům hrozí pokuta.
Blanka Mazalová

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu