Parkující dodávky (ilustr. foto) | Shutterstock

Od čtvrtka 1. května začne na olomouckých sídlištích Povel a Nové Sady platit zákaz nočního parkování dodávek. Vedení města si od opatření slibuje, že se v lokalitách uvolní až 150 parkovacích míst, které dodávky zabírají.
Blanka Mazalová

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu