Studentka | Shutterstock

Na střední školy a gymnázia v Olomouckém kraji se letos hlásí vyšší počet uchazečů než v minulosti. Základní školy totiž opouští silný ročník deváťáků. Ti ve středu 1. března mají poslední možnost si podat přihlášku na středoškolské studium.
Barbora Taševská

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Ostatní také poslouchají

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu