Jan Tomajko (úplně vlevo) při autogramiádě před novou sezonou | Foto: Jiří Matějů, Český rozhlas

Jan Tomajko (úplně vlevo) při autogramiádě před novou sezonou | Foto: Jiří Matějů, Český rozhlas

Cílem hokejistů Olomouce v nové sezóně je hrát kvalitnější hokej než v té minulé. Jejich trenér Jan Tomajko to považuje za důležitější než umístění. Stejně jako kapitán Jiří Ondrušek si chce s týmem přesto zahrát vyřazovací část soutěže. Do extraligy vstoupí Hanáci už tento pátek od 18 hodin domácím utkáním s Kladnem.
Tomáš Minarčík

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu