profimedia-000635816_260413-205056_ntu.jpg | Foto: Michaela Jílková, Česká ilustrační fotografie / Profimedia

profimedia-000635816_260413-205056_ntu.jpg | Foto: Michaela Jílková, Česká ilustrační fotografie / Profimedia
Starší část depozitáře podle Veroniky Hrbáčkové nechá olomoucké hejtmanství zbourat na přelomu roku. K novější stavbě, zkolaudované v roce 2020, pak přistaví další třípodlažní budovu.

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Ostatní také poslouchají

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu